Digitální verze MY - obchod

Po zakoupení digitální verze MY obdržíte odkaz ke stažení časopisu v plnohodnotné podobě (jako tištěná verze) ve formátu PDF. Velikost dokumentů se pohybuje zpravidla mezi 20 a 40 MB.  

Platbu můžete realizovat platební kartou, přes PayPal, případně bankovním převodem (u převodu počítejte s prodlevou zaslání 1 - 2 dny). Daňový doklad obdržíte automaticky po zaplacení. DPH u elektronických médií činí 10 %. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 

 

Obchodní podmínky se řídí příslušnými ustanoveními právního řádu České republiky. 

Zakoupením digitální verze podporujete tvorbu dalších čísel vlasteneckého časopisu v papírové i digitální podobě. Děkujeme, že nepodporujete pirátské šíření média.  

Brzy si budete moci digitální verzi měsíčníku MY stáhnout do svých čtecích zařízení i u svých oblíbených distributorů elektronických médií (Alza Media, Google Play, Apple App Store, Palmknihy, Kosmas, Martinus a další). Chcete být upozorněni na tyto a další novinky v našem obchodě? Zaregistrujte svoji e-mailovou adresu:

MY - roční předplatné

MY - roční předplatné

588,00 KčBěžná cena490,00 KčCena po slevě
0

Váš košík

Chtěli byste kompletní staré ročníky? Při jednorázovém zakoupení 10 čísel z daného ročníku (2018 nebo 2019) vám zbývající dvě dopošleme jako dárek.

ROČNÍK 2020

ROČNÍK 2019

ROČNÍK 2018

Měsíčník MY z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska | © 2017 - 2020 Česká citadela, s.r.o. | Web MY: © 2017 - 2020 Flex Press, s.r.o.

  • Facebook Sociální Icon