Úder: 10 týdnů, které otřásly světem - 2 část

Je korona krize za námi, nebo jsme teprve na jejím začátku? A jak proběhne „přeformátování“ světa? Kdo jsou hlavní postavy ukryté v přítmí? Čeká nás katastrofa, nebo jde vlastně o příležitost? To jsou jedny z mnoha otázek, na které hledá odpovědi autor nové vzrušující knihy, z níž přinášíme ukázku. Jde právě na trh, a protože ji vydává naše Česká citadela, předplatitelé MYčka a dárci NF Má vlast ji dostanou za poloviční cenu!

Bylo jasné, že opět přichází velká hodina mocných farmaceutických firem, pro něž je stav pandemie požehnáním. Stačí si vzpomenout, jak Topolánkova vláda během minulé pandemie (která se navzdory strašení WHO nekonala) nakoupila dvacet miliónů vakcín, které pak vyhodila, protože nebyly potřeba.

Především však celým „alternativním mediálním prostorem“ (to je ten, co vytváří „fejk ňůs“ a obsluhují jej „agenti“ Kremlu nebo Číny – přestože tajné služby přes veškeré úsilí nikdy neprokázaly takové spojení, či dokonce financování ze strany těchto nepřátel „svobodného světa“) v podstatě po celém západním světě rezonovalo jméno Bill Gates.

Tento „filantrop“ (asi tak filantropický jako George Soros), jenž prý z lásky k člověku opustil svůj stamiliardový IT - byznys, aby se věnoval „uléčení lidstva k smrti“, se stal veleknězem propagace (a spolufinancování) očkovacích projektů. A protože se netají tím, že lidí je na světě příliš mnoho, takže je nutno (i pomocí očkování) snížit jejich množství na „zlatou miliardu“ – a občas to, zatím především v afrických zemích, již v praxi „úspěšně“ vyzkoušel – bylo správné věnovat mu zvýšenou pozornost.

Ostatně byl to také on, kdo spolu s doktorem Anthony Faucim „propagoval“ brzký příchod virové pandemie na několika velkých konferencích – a především přípravu očkovacích látek proti ní. Nějak se už ale nezmiňovali o tom, že součástí vakcín mají být i „tekuté“ mikročipy, které vedle ostatních zdraví (a plodnost) devastujících příměsí učiní každého také elektronicky skvěle kontrolovatelným. Že také (či dokonce především) k tomu mají sloužit internetové technologie páté generace – ony pověstné 5G – se kupodivu rovněž nezmínili. To jsou ale samozřejmě pouze směšné „konspirační teorie“.

Připomeňme, že doktor Anthony Divnoláska Fauci je hlavním imunologem americké vlády (tamní Prymula), který „radil“ již několika posledním prezidentům. Muž, který je právě tak jako Gates „zaháčkovaný“ ve farmaceutickém (a především očkovacím) farmabyznysu. Cynik sdílející přesvědčení o nutnosti „redukce“ lidské populace, ale přes veškerou slávu, právě tak jako Gates, pouze nastrčená figurka řízená z pozadí skutečnými (nevolenými) mocnými americké (a světové) politiky.

Kdo je tajemný „neznámý“?

Je plukovník profesor Roman Prymula onen tajemný muž, který prý hned na začátku „namodeloval“ možné scénáře vývoje, pokud vláda nenasadí ostrá a rychlá omezení? To nikdo s jistotou neví. Je to ale pravděpodobné. Onen tajemný neznámý si sice vyžádal slib, že jeho jméno Andrej Babiš neprozradí, a premiér slovo drží. Ale faktem je, že pak to byl on, kdo fakticky „deset týdnů“ řídil průběh karantény (pokud by byl tím tajemným někdo jiný, nepochybně by se kolem krizového štábu pohyboval). A především to nepřímo prozradil prezident Zeman, když docela záhy sdělil, že profesoru Prymulovi propůjčí vysoké státní vyznamenání. A když se pan profesor coby náměstek dostal do sporu se „zpívajícím“ ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem, premiér ho nenechal odejít „do byznysu“ (kam podle svých vyjádření směřoval), ale udělal jej „alternativním“ ministrem ve zbrusu nové funkci na předsednictvu vlády podléhající přímo jemu.

Doktor Anthony Fauci dekorovaný prezidnetem Georgem Bushem

Do jaké míry je náš hlavní aktér protipandemické strategie také „Divnoláska“, je rovněž nejasné. Faktem je, že se záhy dostal do konfliktu s vedením zločinné Světové zdravotnické organizace (WHO), jejíž „doporučení“ odmítl respektovat. To tady ještě nebylo. V naprosto nepochopitelném sporu s WHO kvůli nošení roušek, které se prostřednictvím České republiky staly nakonec symbolem celé koronakrize u nás i ve světě, Prymula zvítězil. Právě tak jako v několika dalších sporech, hlavně pokud jde o razanci opatření, jež nakonec WHO začala sama doporučovat ve chvílích, kdy již byla zbytečná.

Nejasno? Polojasno

To vše ukazuje na to, že ve vakcinačním byznysu (ač je předsedou České vakcinologické společnosti) asi své „akcie“ primárně nemá. Je rovněž dobré připomenout, že byl ředitelem královéhradecké kliniky, kde se pokusil vytvořit centrum Tradiční čínské medicíny, což je akt na úrovni disidentské.

Nakonec neustál obrovský tlak farma-zdravotnické lobby, pro kterou jsou alternativní medicínské postupy (včetně homeopatie, léčitelství, bylin, včelích produktů a dalších skvělých a relativně levných metod) zásadním nebezpečím. Nejen kvůli ztrátě části astronomických zisků. Alternativní medicínské postupy (optimálně v „mixu“ s řadou vynikajících metod „západní“ medicíny) by především mohly vážně narušit zmíněné úsilí o vyvraždění dostatečného množství „přebytečných“ lidí a plány (již v částečné realizaci) na zneplodnění větší části populace. Jde především o občany „starých“ národních států, kteří mají být nahrazeni „euronegroidní“ rasou dle známého Kalergiho plánu.

Profesor Prymula je v tomto ohledu tak trochu stejnou záhadou jako v případě „tajemného muže“, který bezpochyby zachránil tisíce životů našich spoluobčanů trpících nějakými chronickými chorobami (především ti umírali při nákaze Covid-19) – a přitom nechce, aby o jeho zásluhách národ věděl. Možná je jen skromný, spíše je v tom ale něco daleko hlubšího. S tou nejdivočejší částí „rockefellerovské“ medicíny je totiž dlouhodobě takříkajíc na válečné stezce.

Již v roce 2017 dostal „anticenu“ Diamantový balvan za „prosazování tradiční čínské medicíny do českého zdravotnictví a za mimořádně úspěšné přezírání vědecké medicíny“. Tuto „anticenu“ každoročně uděluje globalistický spolek Sysifos, když podle politického či byznysového zadání má někoho ve veřejném prostoru skandalizovat. Trochu panu profesorovi závidím, protože mně několik let předtím udělili „jen“ Zlatý balvan (za mou kritiku darwinismu).

Nicméně z místa ředitele královéhradecké Fakultn