• MY

Na viděnou v Příčovech!

Aktualizováno: 21. srp 2020

Loňské vlastenecké setkání ve středočeských Příčovech mělo značný mediální ohlas. Zatímco korporátní tisk hojně mystifikoval, menšinový proud (či spíše p/P/rotiproud) věcně popisoval a hodnotil. I MY jsme si k tomu tehdy řekli své.

Letos se na pozvání MUDr. Alice Tomkové, majitelky a pečlivé správkyně jí opravovaného zámečku, opět sejdeme v sobotu 15. srpna od 10 hod na zahradě Zámku v Příčovech u Sedlčan. Rozhodně je na co se těšit. Už i proto, že si jen stěží lze představit komplikovanější průběh, než byl ten loňský, kdy se k celodennímu chladnému dešti přidaly hlučné protesty migrujících homoaktivistů…

Přednášková část setkání je rozdělena do čtyř panelů - Bezpečnostní a zahraniční politika, Civilizační perspektivy, Výchova, vzdělání a rodina a (Ne)právní stát.

A na koho se můžete těšit? Jen namátkou – Václav Klaus ml., Jiří Kobza, Igor Němec, Petr Robejšek, Petr Bahník, Marek Obrtel, Jaroslav Štefec. Ale taky Petr Hájek či Michal Semín.

A to vše pod záštitou prezidenta Miloše Zemana.

Ještě váháte?

Článek vyšel v měsíčníku MY 8/2020, který si můžete výhodně předplatit zde, případně zakoupit jeho digitální verzi (a podpořit tím jeho další tvorbu v nelehké době) zde.


#MY82020 #Pozvánka #Příčovy #Vlastenectví